Ürünler / Referanslar

Lapp’ın her duruma uygun yeni baskı hizmeti. Kablolarınızı özel metinlerle, logolarla veya EAN barkodlarıyla işaretleyerek hemen fark edilmelerini sağlayabilirsiniz.

Mükemmel baskı, mükemmel görüntü!

  

Lapp'ın yeni kablo baskı hizmeti pekçok yarar sağlıyor.
Seçenekleriniz:

• Metinler, şirket logoları ya da barkodlar gibi isteğinize uygun özel baskı, 
• Renk seçenekleri.
• Çapları 1 mm'den 26 mm'ye kadar değişen kablolar için uygunluk.
• En az 100 m'lik siparişler için baskı.


Güvenli –  Hırsızlığa karşı özel önlem

Özellikle konserlerde ve büyük etkinliklerin kurulup sökülmesi sırasında kablolar genellikle "kaybolur". Kabloların ekonomik değeri ve kolayca temin edilememesinden dolayı bu son derece rahatsız edicidir. "Parlak organizatörlerin" bunları kaybetmesine izin vermeyin. Kablolarınızı bireysel olarak işaretleyin ve kolayca tanınmalarını sağlayın.

 

Pratik  –  aramak yok, kablo karmaşası yok 

Etkinliklerin öncesi ve sonrasında hep telaş olur. Herşeyin özel olarak işaretlenmiş kablolarla net şekilde ortada olması yarar sağlar. Farklı renkler ve metinler bulmayı ve ayırmayı kolaylaştırır. Tasnif zamandan tasarruf sağlar, karışıklıkları ve hataları önler.

 

Etkili tanıtım. Uzmanlığınızı son ayrıntısına kadar sergileyin.

İster bir konser salonu işletiyor olun, ister etkinlikler düzenleyin ya da müzisyen olun, etkinliğinizin mükemmel gittiğini izlemek istersiniz. Özel baskılı ve kolayca ayırt edilebilir kablolar organizasyon uzmanlığınızı kanıtlar, aynı zamanda işinizi geliştirir. İnsanlar logo ve metin baskılarıyla önemli ölçüde dikkat çeken ve tanıtım etkisi veren kabloları fark eder.

 

İkna oldunuz mu, yoksa hala sorularınız var mı?
Öyleyse ışık ve ses hakkındaki herşey için uzmanlarımızla temasa geçin.