Makina ve Tesisat Mühendisliği

Kuruluşundan bu yana, makina ve tesisat mühendisliğine yönelik kablo çözümleri, şirketimizin köşe taşlarını oluşturmuştur. Dahil olmadığımız herhangi bir endüstriyel uygulamanın bulunduğunu söylemek zor.

Makina ve tesisat mühendisliğinin Alman ekonomisinde önemli bir yeri var. Sanayi, ülkenin en büyük işgücü için istihdama devam ediyor ve ihracatta lider rol oynuyor. Aynı zamanda "Made in Germany" etiketinin dünya çapındaki büyük ününden de sorumlu. Kablo teknolojisi alanında yüksek performanslı, verimli, güvenilir ve yenilikçi çözümler üreten en popüler iş ortaklarından biri olarak, bu başarının sağlanmasında rolümüzü yerine getiriyoruz. 


Sizin için uzmanlık

Makine ve işletme mühendisliği sektörlerinin gerektirdiği genel uzmanlığın yanı sıra, son birkaç yıldır stratejik iş alanları tanımladık ve çeşitli alanlarda uzmanlığımızı genişlettik. Önemli endüstri bilgisine sahip deneyimli uzmanlarla, özel uzmanlık gerektiren her yerde müşterilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Bunun bir kısmı elbette sanayide önemli bir role sahip olan ve sürekli inovasyon ihtiyaçlarıyla bize meydan okumaya devam eden otomasyon mühendisliği

Kablo ve aksesuarlarda çok özel gereksinimler gösteren gıda işleme sanayi, müşterilerimizin uzmanlığımıza güvenebilecekleri bir başka alan.

Küreselleşen dünyada her şey, çok iyi bildiğimiz, verimli lojistik ve taşımacılık çözümleri ekseninde dönüyor.

Gelecek robot teknolojisini işaret ediyor ve müşterilerimiz bu alanda da Lapp'ta eşit şartlarda konuşabilecekleri uzmanları bulacaklar.