Yiyecek & İçecek

Yiyecek ve içecek endüstrisi gibi, çalışma koşulları kendine özgü şartlar gerektiren çok yönlü ve zorlu birkaç sanayi vardır. Yiyecek ve içecek endüstrisindeki sıkı hijyen ve temizlik gereksinimleri aynı zamanda elektrik bileşenleri için de geçerlidir.

branchen food-beverage Broetchen 4c

Gıda ve içecek sektöründe, şişeleme ve paketleme tesislerinde kablolar ve aksesuarları için karmaşık gereksinimler vardır. Soğutma alanları ve nemli alanlarda kullanılabilmeleri ve işlevlerini güvenilir şekilde yerine getirebilmeleri için tüm kimyasal, termal ve fiziksel gerilimlere karşı dayanıklı olmaları gerekir.Hijyen, gıda üretimi söz konusu olduğunda en öncelikli öneme sahiptir. Sonuç olarak, temizlik süreçlerinde yaygın şekilde kullanılan agresif endüstriyel temizlik ve alkali ajanlara karşı dayanıklılık özellikle önem kazanmaktadır.

 

İhtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sağlıyoruz.

 

Makine ve tesisat mühendisliğinin uzun vadeli bir iş ortağı olarak Lapp, gıda ve ambalaj sanayi ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir standart ve özel ürün yelpazesine sahiptir. Test edilmiş ve onaylanmış ürünlerimiz, hemen her tür uygulama için çözümler içerir. Kendi bünyemizde bulunan laboratuar ve deney tesisleri de önemli bir destek kaynağıdır.


Gıda ve içecek sektöründe pek çok farklı kuruluş ile işbirliği içinde olduğumuzdan, bu endüstrinin özel gereksinimlerini biliyoruz. Bu şekilde her uygulama için güvenilir bir çözüm geliştirebiliyoruz:

  • Süt işleme / Süt teknolojisi
  • Et ve balık işleme
  • Unlu mamuller ve şekerleme işleme
  • Şişeleme tesisleri
  • Ambalaj makineleri

Herhangi bir sorunuz varsa, çalışanlarımız derin endüstri bilgilerini sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır.