Planlama

İyi bir planlama, verimli çalışmayı sağlamanın en iyi yoludur. Yine de, hiç bir planlamacı modern teknolojinin tüm öğelerini her yönüyle bilemez.

branchen planungsinstanzen Verwaltung Logistik1 U.I.Lapp 2

Bu nedenle, kablo teknolojisi planlama sürecinizi, profesyonel önerilerimizle, tekliflerimizde tam ve kesin spesifikasyonlar vererek destekliyoruz. Bu destek, kablo kullanılan tüm endüstrilerin ihtiyaçları konusundaki geniş deneyimlerimize dayanıyor.

 
Muhtemel sonuç:

Müşteri yetersiz, hatta hatalı ve dolayısıyla uygun olmayan bir ürün alıyor ve montajını yapıyor. Bunun sonucunda üretim durabilir veya sektörde tamamen başarısız olunabilir Bu durum çatışmalara, iş ağında iletişimde kısıtlamalara yol açmasının yanı sıra, karmaşık ve pahalı iyileştirme yöntemlerine başvurulmasına da neden olabilir.


Çözüm:
Erken planlama süreçlerinde uzmanlarımıza danışın ve güvenli planlamanın sağladığı destekten yararlanın. Bireysel önerilerin yanı sıra, geniş aralıkta teknik nitelikli ihale şartnameleri ve eCAD çözümleri gibi çok sayıda döküman, indirmeye hazır şekilde sunulmaktadır.


Size yararları:
Planlamacı olarak siz, konsept tasarımlara ve işinizle ilgili planlamaya odaklanabilirsiniz. Rutin işler minimize edilir, verilerin standart dönüşümü ve enerji transferi basitleştirilir. Nitelikli ihale şartnameleri mükemmel proje planlama ve mühendisliğini sağlar.

Aşağıdaki formatlarda ihale şartnameleri sağlıyoruz:

• GAEB 90
• GAEB 2000
• RTF
• TXT
• Ö-Norm (Austria)
• SIA (Switzerland)
 
Uzman danışmanlarımız sorularınıza memnuniyetle cevap verecektir.