Rüzgar Enerjisi

Fosil yakıt kaynaklarının tükeneceği ve gelecekte yenilenebilir, çevre dostu enerjilerin gerekeceği bugün artık çok iyi bilinen bir gerçek. Bunun bir sonucu olarak rüzgar enerjisi önemli bir pazar haline geldi.

Rüzgar Enerjisi

Rüzgar enerjisi, küresel çaptaki Lapp Group için önemli bir rol oynamaktadır. Bu sektörün önemini göstermek için, SBU-Wind (Stratejik İş Birimi - Rüzgar) kurulmuş ve sektöre yönelik ürün ve hizmetler konusunda uzmanlaşma sağlanmıştır.

 

Deneyim portföyümüzün bir parçasıdır

 

 Müşterilerimiz en üst düzeydeki kalite ve inovasyona damgasını vuran 50 yıllık deneyime güvenebilirler. Dünya çapında 40.000'in üzerindeki ürünümüzün müşterilerimiz için hazır bulunması, sadece rüzgar enerji sektöründe değil, Lapp'ın çok yönlü uzmanlığını gösterir.

Müşterilerimizin kendi rüzgar türbinleri için seçtikleri kablolar hangisi olursa olsun, fonksiyonellik, güvenilirlik ve servis ömrü açısından çok yüksek standartlara her zaman güvenebilirler.

 

Lapp'ın standard portföyünden pek çok ürün rüzgar enerjisinde değerini kanıtlamıştır. Örneğin, ÖLFLEX® CLASSIC 110 on yılı aşkın süredir sürekli olarak rüzgar türbinlerinde kule ile nacel arasındaki bağlantı noktalarında kullanılmaktadır.


Lapp'ın standart ürün portföyündeki pek çok ürün, rüzgar enerjisindeki değerlerini kanıtlamıştır. Örneğin ÖLFLEX® CLASSIC 110, on yılı aşkın süredir bu amaçla sürekli kullanımdadır. Lapp'ın tüm ürünlerinden beklediği yüksek kalite, kabloların rüzgar türbinlerinin zorlu şartları altında ilk günden bugüne kadar halen görevini yerine getiriyor olmasıyla kanıtlanmıştır.


Nacel, kule ve aradaki bağlantı noktalarında kullanılmakta olan ürünleri, sizin için yeni "Özel rüzgar enerjisi kataloğu"nda topladık.