LAPP

20170521 ez Panorama Ausschnitt 690x518px

LAPP 

LAPP: Bu ad, benzeri olmayan yenilikçi bağlantı çözümlerini ifade eder. Markamız; kalite, müşteri hizmetleri ve ürünlerimizin kullanıldığı endüstriler ve uygulamaların derinlemesine anlaşılmasını ifade eder. Kablo, konnektör ve aksesuarlardan tam entegre bağlantı çözümlerine kadar her şeyi tedarik eden dünya pazarında lideriz. LAPP ürünleri; üretim makineleri, endüstriyel robotlar, toplu taşıma, gıda işleme, alternatif enerji, elektrikli araçlar için şarj sistemleri, petrol sondaj platformları ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. Dağ tırmanıcıları ve kutup kaşifleri için tercih edilen ürünlerdir. 4.650 kişilik küresel bir işgücü ile geçtiğimiz yıl 1.222 milyon Avro ciro elde ettik.
Müşterilerimiz, uzmanlığımızı ve hizmetimizi takdir etmektedir. Kataloğumuzdaki 40.000 ürün üretim uzmanlığımızı yansıtmaktadır. Her zaman en iyi çözümü sunmak isteriz. Müşteri, aradıklarını kataloğumuzda bulamazsa uzmanlarımız birlikte bir çözüm geliştirmek için her zaman hazırdır.
LAPP, hızlı bir şekilde raftan teslim edilmeye hazır çoğu ürünü dünyanın her köşesine teslim eder. Bunu garanti etmek için tüm dünyada geliştirme merkezlerimiz, üretim tesislerimiz ve depolarımız vardır. 51 satış şirketi ve 100 civarında ulusal ortak ile müşterilerimiz her zaman konuşacak birine sahiptir.
Oskar ve Ursula Ida Lapp'in, şirketi 1959'da kurduklarında olduğu gibi LAPP, gelecek için iyi bir konumdadır. 1957 yılında Oskar Lapp, endüstrideki ilk korumalı ticari marka olan ÖLFLEX® kontrol kablosunu yaratmıştı. Bunun ardından fazlası geldi. Tarihi boyunca şirket, her zaman aile işletmesi olmuştur. Matthias Lapp ile ailenin üçüncü nesli, artık şirket için sorumluluk üstlenmeye başlamış oldu.