RÜZGARDAN ELEKTRİK ENERJİSİ

Rüzgar enerjisi, yenilenebilir enerjiler arasında küresel olarak en hızlı büyüyen pazar. Her kıtada yeni rüzgar çiftlikleri geliştiriliyor. Artan fosil yakıtların enerji tedarikinin yerini alacaklar ve böylece önemli bir çevresel katkı sağlayacaklar.

Rüzgar uygulamalarında kablolama çözümleri için gereksinimler:

Asya veya Avrupa gibi yerlerde çok çeşitli iklim koşulları ve spesifik teknik gereksinimler nedeniyle, sıcaklık direnci, titreşim direnci ve burulma stabilitesi ile ilgili teller, kablo rakorları, kablolar ve konektörlere olan talepler son derece yüksektir. Takılan parçaların birçoğu, güvenilir işlevlerini birkaç yıl boyunca -40 ila 90 ° C sıcaklık aralığında göstermek zorundadır.

LAPP bu gereksinimleri nasıl karşılayabilir:

LAPP, 50 yıllık geliştirme ve üretim deneyimine geri dönebilir ve buna dayanarak çeşitli yenilikler ve yüksek düzeyde üretim kalitesi ve güvenilirliği geliştirmiştir. 

 

12 m uzunluğa kadar olan kabloların, rüzgar santrali döngüsünde bulunanlar gibi gerçekçi koşullar altında test edilebildiği, son derece modern test merkezlerimizde ve uluslararası benzersiz test tezgahımızda kalite sürekli olarak sağlanmaktadır. Grubun ana pazarlardaki kendi şirket içi üretimi ile bileşimi, uluslararası müşterilerimize tüm dünyadaki ilgili standartlara sahip çok çeşitli standart ürünlere erişebilme güvenliği sağlar.


Örnek ürünler: