Kalite ve Çevre

Kalite başarı için kesinlikle hayati önem taşır. Bu yüzden yüksek kaliteli ürünlerle, önerilerle ve uzun vadede memnuniyet sağlayacak bir servisle müşteri kazanılabilir. Uygulamalarınızda ürünlerimizi kullanarak bizim kalitemize inanıyorsunuz. Biz bunu garanti ediyoruz!

service qualitaetssicherung MG 0895

Sertifikasyon, standartları garanti altına alıyor.

Sertifikalar ürün ve servislerin belirli standartlara uygunluğunu sağlamaya yardımcı olur. Güvenliğiniz için pekçok alanda sertifikalar aldık.

 

Kalite Yönetimi ve DIN EN ISO 9001
Kalite yönetimimiz, iş operasyonlarını ya da iş süreçlerini iyileştirmeyi ve daha da geliştirmeyi hedefliyor. Bunu başarmak için, kapsamlı ürün portföyünün ve geçici koşulların, -ürünler ve servisler de dahil olmak üzere- kalite kontrolü yapılır. İletişim yapıları, çözüm stratejileri, müşteri memnuniyetinin korunması ve geliştirilmesi ve bunun bir parçası olarak işgücünün motivasyonunun analizi gibi konular. Ancak, dağıtım ve iş süreçlerinin standardizasyonu ve servis normları da önemli bir noktayı temsil eder. Lapp Group’un satış ve dağıtım şirketi olarak  U.I.Lapp GmbH kalite yönetiminin bir parçasıdır ve 1994’den bu yana DIN EN ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir.

  

KTA 1401 sertifikasyonu

Bu standart, nükleer alandaki ürünlerin kalite güvenliğiyle ilgili organizasyonu düzenler.

 

ATEX sertifikasyonu

"Patlayabilir Ortam", veya kısaca ATEX iki AB direktifinden meydana gelmektedir: ATEX ekipman direktifi 94/9/EC ve ATEX işyeri direktifi 99/92/EC. Direktifin amacı patlama riski olan bölgelerde çalışanları korumaktır.

 

Direktif ISO 9001 kalite yönetim sisteminde tanımlı belirli temel gereklilikleri ve üreticilerinin uymak zorunda olduğu belirli güvenlik şartlarını içermektedir. Direktife uygunluk, kapsamlı uygunluk değerlendirme prosedürleri ile sağlanmaktadır. 2003 Haziran’ından bu yana sadece ATEX 94/9/EC direktifi ile uyumlu cihazlar, bileşenler ve koruma sistemlerinin kullanılmasına izin verilmektedir. Hatta Almanya’da bu, Patlama Kontrol Kanunu (Explosionsschutzverordnung) ile ulusal hukuka aktarılmıştır. Ürünlerimiz ATEX sertifikalıdır!

  

Ek bir güvenlik özelliği olarak gelen malların denetimi

 

Önem vermemiz gerekenler sadece yasal standartlar ve sertifikalar değil. Bunlara ilave olarak, iş ortaklarımız olan sizlerin memnuniyetinin devamı sağlamak amacıyla kalitemizi korumak için de sürekli çalışıyoruz. Kablo ve aksesuar sistem çözümlerinde bir dünya lideri olarak müşteri memnuniyetini sağlamaya özel önem veriyoruz. Bu memnuniyeti sağlamak için gelen mallar kapsamlı ve sıkı teslim denetimlerine tabiidir. Bu çok gelişmiş aygıtlarla ve manuel test prosedürleriyle yapılmaktadır. Bizim titiz standartlarımıza uymayan ürünler, denetim tamamlanıncaya kadar kilit altında tutulur.

 

Ticari kuruluşlara katılıyoruz.

Size uzun vadede en yüksek kaliteyi sağlayabilmek için Lapp çalışanları, kalite yönetimiyle ilgili ticari kuruluşlara destek vermektedir.

 

Siparişiniz için test sertifikaları

Özel kalite ve güvenlik şartlarınızın olması durumunda, küçük bir ücret karşılığında, siparişinizin özel isteklerinize uygunluğunu kontrol ediyoruz. Sonucunda tabii ki bir test sertifikası alıyorsunuz.

 

Bizimle bir kalite güvence sözleşmesi  imzalayın

Pek çok müşterimizle imzaladığımız bu sözleşmeler değerini gerçekten kanıtlamıştır. Böyle bir anlaşma sizin için önemli olan kalite ölçümlerini tam olarak belirler. Bu anlaşma, ürünün üretiminden, uygulamasına kadar tüm çalışma ömrü boyunca geçerlidir. Sizlerle kalite güvence anlaşması imzalamaktan memnuniyet duyarız.