Kabloların Geridönüşümü

Teknoloji ve ekoloji birlikte yürümelidir. Çalışmalarımızı yönlendiren bu inançtır. Çevresel sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz. Müşterilerimiz de kablolarının çevre dostu bir yaklaşımla teslimini sağlayarak bundan yararlanabilir.

Kabloların sürdürülebilir - çevresel geridönüşümü

Atık kablo geridönüşüm hizmeti de sunuyoruz. Partner şirketlerimiz eski kablolarınızı alacak ve onları çevre için güvenli şekilde imha edecektir. Kablolar DIN ISO 9001 sertifikalı merkezlerde mekanik olarak parçalanır. Bazı malzemeler tekrar kullanılır ve kullanılamaz atıklar uygun şekilde ortadan kaldırılır.

 

Sürdürülebilir çevresel materyaller.

 

Kablo ve aksesuar programımız, insanlar için daha güvenli, yangın durumunda çevre ve işletme için toksik reaksiyonlara karşı koruma sağlayan ve geridönüşüm imkanı veren halojensiz ürünler içermektedir.

Ürün ve ambalajlarımızın hiç birinde asbest ve CFC yoktur.  PVC kablo ve iletken üretiminde kurşun içeren stabilizörlerden büyük ölçüde kaçınıyoruz.

 

Çevre dostu yenilikler

Sadece ÖLFLEX®  NATUR’u geliştirdiğimizden bu yana, biyolojik olarak parçalanabilen yağları kablolarla kullanmak mümkün olmuştur.

 

Sürdürülebilir çevresel  üretim

Tüm sentetik atıklar yeniden kullanılır. Isıtılmış proses su, üretim soğutma işlemine entegre bir ısı pompasını besler.