GOF DUPLEX Patchcord

Çeşitli fiş tiplerine sahip, tek modlu elyaf veya çok modlu elyaf tipi optik patch kabloları

Tek modlu veya çok modlu çeşitli (SC,LC,ST ) optik bağlantı kabloları

  • Uzun ömürlü, seramik halkalı fişli, önceden hazırlanmış çift yönlü sıkı tamponlu fiberli patch kablosu
  • Başka varyantlar www.lappkabel.de/konfektionsfinder altında veya talep üzerine sunulur

EtherNetIP

Ürün kodu Ürün tanımı
Çok modlu G 50 OM4
29011402
GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM4, 2m
29021402
GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM4, 2m
29022402
GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM4, 2m
29031402
GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM4, 2m
29032402
GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM4, 2m
29033402
GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM4, 2m
29044402
GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM4, 2m
Çok modlu G 50 OM3
29011302
GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM3, 2m
29021302
GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM3, 2m
29022302
GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM3, 2m
29031302
GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM3, 2m
29032302
GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM3, 2m
29033302
GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM3, 2m
29044302
GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM3, 2m
Çok modlu G 50 OM2
29011202
GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM2, 2m
29021202
GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM2, 2m
29022202
GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM2, 2m
29031202
GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM2, 2m
29032202
GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM2, 2m
29033202
GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM2, 2m
29044202
GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM2, 2m
Çok modlu G 62,5 OM1
29011102
GOF Duplex Patchcord SC/SC G62.5, 2m
29021102
GOF Duplex Patchcord ST/SC G62.5, 2m
29022102
GOF Duplex Patchcord ST/ST G62.5, 2m
29031102
GOF Duplex Patchcord LC/SC G62.5, 2m
29032102
GOF Duplex Patchcord LC/ST G62.5, 2m
29033102
GOF Duplex Patchcord LC/LC G62.5, 2m
29044102
GOF Duplex Patchcord FC/FC G62.5, 2m
Tek mod E 9 OS2
29011902
GOF Duplex Patchcord SC/SC E9 OS2, 2m
29021902
GOF Duplex Patchcord ST/SC E9 OS2, 2m
29022902
GOF Duplex Patchcord ST/ST E9 OS2, 2m
29031902
GOF Duplex Patchcord LC/SC E9 OS2, 2m
29032902
GOF Duplex Patchcord LC/ST E9 OS2, 2m
29033902
GOF Duplex Patchcord LC/LC E9 OS2, 2m
29033802
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC 9/125 APC, 2m
29039902
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC-APC E9 OS2, 2m

Faydalar

  • Optik verici, alıcı ve bağlantı kutusunun ağ bağlantısı için
  • Optik cihazlar arasında "Plug & Play" (Tak ve Çalıştır) bağlantısı
  • Geçici bağlantılarda ekipmanların kolayca değiştirilmesini sağlar
  • İki aktif optik bileşen arasında doğrudan bağlantı için

Uygulama alanı

  • İç mekân kullanımı için
  • LAN bağlantıları
  • Data Merkezleri
  • Dağıtım panosu

Ürün özellikleri

  • Dış kaplama alev gecitiricilidir
    ve halojen içermez
  • Yüksek esneklik
  • Dayanıklı seramik yüksükler ile kablo sonlandırma
  • Hazırlanmış fişler: -Düşük ekleme kaybı -Yüksek geri dönüş kaybı

Norm referansları / Onaylar

  • LC, IEC standardı 61754-20 uyarıncadır
  • SC, IEC standardı 61754-4 uyarıncadır
  • ST IEC standardı 61754-2 ile uyumludur
  • FC, IEC61754-13 uyarıncadır

Ürün yapısı

  • LSZH dış kılıflı sıkı tamponlu çift yönlü kablo
  • Konnektör: LC, SC veya ST
  • Kablo rengi:
    OM4 multimode için mor,
    OM3 multimode için turkuaz,
    OM2 ve OM1 multimode için turuncu,
    OS2 singlemode için sarı
  • Standart uzunluk: 2 m
  • İstek üzerine: 1 m, 3 m, 5 m ve 10 m

Sınıflandırma ETIM 5

  • ETIM 5.0 Class-ID: EC001263
  • ETIM 5.0 Sınıf- Tanım : Fibre optik patchcord

Sınıflandırma ETIM 6

  • ETIM 6.0 sınıf ID'si: EC001263
  • ETIM 6.0 sınıf açıklaması: Fiber optik Patch kablosu

Boyutlar

  • Birincil kaplamalı elyaf: 250 µm
  • Damar (ikincil kaplamalı elyaf): 900 µm Tekli kablo: 1,9 mm

Fiber tipi

  • GOF cam elyafı

Standart tanımlama

  • J-VH 2x1G/E...

Optik fiber tipi

  • Damar malzemesi: cam
  • Kılıf malzemesi: cam

İzin verilen bükme yarıçapı

  • Statik: ≥ 30 mm
  • Dinamik: ≥ 40 mm

İzin verilen çekme kuvveti

  • Sabit tesisat: 100 N

Sıcaklık aralığı

  • Sabit döşenmiş: -20°C ila +60°C
  • Ara sıra hareket: -5 °C ila +50 °C

  • Diğer uzunluklar ve konnektör tipleri talep üzerine sunulur.
  • Fotoğraflar ve grafikler ölçekli değildir ve ilgili ürünlerin ayrıntılı görüntülerini temsil etmemektedir.